Usługi sprzątania w firmach

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Awatar użytkownika
Ludmił77
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 8:56

Usługi sprzątania w firmach

Post autor: Ludmił77 »

Witam serdecznie. W jaki sposób dbacie o wygląd swoich biur i wszystkich firmowych budynków od zewnątrz i od wewnątrz? Pytam z ciekawości ;) Według mnie nawet takie szczegóły są ważne jeśli chcemy robić dobre wrażenie na klientach. Ja przykładowo regularnie zlecam mycie okien w Warszawie swojej zaufanej firmie sprzątającej, a wy? Zwracacie na to uwagę?
Awatar użytkownika
Miłowita_90
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 14:13

Re: Usługi sprzątania w firmach

Post autor: Miłowita_90 »

Oczywiście, że zwracam na to uwagę bo tak jak wspomniałeś, trzeba robić dobre wrażenie na klientach i nawet firmowy budynek musi się dobrze prezentować. Jeśli o mnie chodzi to zlecam mycie okien, ale od jakiegoś czasu zamawiam też ozonowanie pomieszczeń. Żeby nie było nie tylko po to, żeby pozbyć się jakichś wirusów i bakterii, ale żeby też trochę oczyścić powietrze i w razie czego pozbyć się niechcianych zapachów :)
Awatar użytkownika
Kajusz
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 5:40

Re: Usługi sprzątania w firmach

Post autor: Kajusz »

Dobrze wiedzieć że nie tylko ja zajmuję się takimi detalami :P Chyba nie ma nic gorszego niż zaniedbany budynek biura czy ogólnie jakiegoś przedsiębiorstwa. U mnie dochodzi jeszcze problem z młodzieżą, która popisuje się swoimi artystycznymi zdolnościami na elewacji. Tak się składa, że usuwanie graffiti w Warszawie to bardzo częste zjawisko, udało mi się to zauważyć

przełyk choroby objawy
ODPOWIEDZ