Tłumaczenia ekspresowe

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Awatar użytkownika
Marcelina-82
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2023, 5:28

Tłumaczenia ekspresowe

Post autor: Marcelina-82 »

Kochani, szukam takiej usługi jak tłumaczenia ekspresowe z angielskiego. Jeśli znalazłby się w dodatku do tego tłumacz przysięgły to byłabym wniebowzięta. Czy jesteście w stanie polecić mi kogoś, kto podjąłby się takiego zadania? Bardzo zależy mi na czasie, ale równie ważne jest dokładne tłumaczenie. Czy zatem znajdę kogoś kto spełni moje oczekiwania?
Adrian41

Re: Tłumaczenia ekspresowe

Post autor: Adrian41 »

W moim przypadku niejednokrotnie korzystałem z usług sprawdzonego tłumacza przysięgłego języka włoskiego w Poznaniu - https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysieg ... warszawie/ , ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Grigos

Re: Tłumaczenia ekspresowe

Post autor: Grigos »

Jakiś czas temu korzystałem z usługi biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zadowolony z otrzymanych rezultatów. https://lidaria.pl/ to zespół doświadczonych tłumaczy, jacy doskonale radzą sobie z różnymi językami i domenami tematycznymi. Ich szybkość, dokładność i profesjonalizm zasługują na słowa uznania. Nie tylko zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń, ale także świetną obsługę interesanta i atrakcyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto poszukuje pewnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ