Rozwód - potrzebny adwokat

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Miecio

Rozwód - potrzebny adwokat

Post autor: Miecio »

heeeeeej! długo mnie tu nie było... a to dlatego, że miałem dość sporo sprzeczek z moją "drugą" połówką. nie da się jednak dojść do porozumienia i po 3 latach nastał czas podjęcia decyzji. rozwodzimy się. nie ma już z mojej strony szansy na porozumienie się... a szkoda, bo było niekiedy bardzo przyjemnie. także tego... proszę dajcie mi jakieś namiary na sprawdzonych adwokatów od rozwodów. chciałbym możliwie jak najszybciej zamknąć ten temat i móc ruszyć dalej. w końcu żyje się tylko raz. można zacząć tak jak ja w wieku 45 lat... a co, trzeba być dobrej myśli, nie? :D
Maryśka

Re: Rozwód - potrzebny adwokat

Post autor: Maryśka »

Przykro mi to słyszeć! Naprawdę! Wyrazy współczucia, ale tak jak napisałeś - żyć trzeba dalej! Ułoży Ci się, to pewne. U mnie była taka sama sytuacja kilka lat temu i poradziłam sobie. Jestem już w drugim małżeństwie i załuję, że tak długo czekałam z decyzją o rozwodzie w przypadku pierwszego małżeństwa. Nie wahaj się, działaj!

Podrzucam Ci kilka namiarów które mogą Ci się przydać:
  • https://kancelariawojdala.pl/ - to strona kancelarii kanonicznej - przyda Ci się w przypadku chęci unieważnienia małżeństwa kościelnego (o ile miałeś takie zawarte i są ku temu postawy)
Powodzenia!

bilguun ariunbaatar spanie z gwiazdami
Lolek

Re: Rozwód - potrzebny adwokat

Post autor: Lolek »

Może warto przemyśleć separację przed rozwodem, jest to dobre wyjście jeśli jeszcze chce się przemyśleć niektóre sprawy. Warto wiedzieć oczywiście, co daje taka separacja, zanim się na nią zdecyduje, jednak rozwód to poważny krok.
ODPOWIEDZ