Prowadzenie gabinetu

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Celinaaa3

Prowadzenie gabinetu

Post autor: Celinaaa3 »

Poszukuję sprawdzonej platformy do prowadzenia własnego, prywatnego gabinetu. Zależy mi aby platforma zawierała w sobie wszystkie potrzebne do tego funkcję. Najbardziej zależy mi jednak na terminarzu wizyt pacjenta oraz modułu rozliczeniowego. Program powinien zapewnić mi szybki dostęp do dokumentacji oraz aby zapisywał dane w chmurze. Chcę całkowicie zrezygnować z dokumentacji papierowej. Czy ktoś jest w stanie polecić mi coś sprawdzonego? Dziękuję za pomoc.
Paweł K.

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Paweł K. »

Witam...... Sam byłem w podobnej sytuacji, gdyż długi czas poszukiwałem intuicyjnej platformy do moich gabinetów. Prowadzę 2 gabinety w innych częściach miasta. Często się gubiłem we wszystkim. Zależało mi prowadzeniu rozliczeń oraz prowadzeniu harmonogramu wizyt. Miałem dosyć dużo pacjentów i przyszedł czas, aby uporządkować wszystko w intuicyjnej platformie. Trafiłem na Klinika 24. Jestem bardzo zadowolony 😊 Polecam z całego serca.... Pozdrawiam...... :)
Gabi39

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Gabi39 »

Polecam Klinika24, która jest moim zdaniem najlepszą platformą do zarządzania placówką. Jeśli szukasz usprawnienia w swoim gabinecie to polecam. Od dłuższego czasu szukałam właśnie czegoś takiego. W platformie znajduje się wiele modułów, m.in. rejestracja, planowanie wizyt pacjentów oraz dostęp do dokumentacji pacjenta z możliwością jej udostępniania, które ułatwiają codzienną pracę. Często korzystam również z opcji z możliwości wideokonsultacji oraz udostępniania dokumentacji.

gladiatorki z frędzlami
Iga_09

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Iga_09 »

>> Witam...... Sam byłem w podobnej sytuacji, gdyż długi czas poszukiwałem intuicyjnej platformy do moich gabinetów. Prowadzę 2 gabinety w innych częściach miasta. Często się gubiłem we wszystkim. Zależało mi prowadzeniu rozliczeń oraz prowadzeniu harmonogramu wizyt. Miałem dosyć dużo pacjentów i przyszedł czas, aby uporządkować wszystko w intuicyjnej platformie. Trafiłem na Klinika 24. Jestem bardzo zadowolony 😊 Polecam z całego serca.... Pozdrawiam...... :) <<

Hej, powiedz mi proszę jak sprawdza się funkcja rozliczania oraz prowadzenia harmonogramu wizyt? Czy faktycznie wprowadza duże usprawnienie? Również mam duży chaos z terminami i szukam jakieś pomocy.
Ewa_Kapis

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Ewa_Kapis »

>>> Hej, powiedz mi proszę jak sprawdza się funkcja rozliczania oraz prowadzenia harmonogramu wizyt? Czy faktycznie wprowadza duże usprawnienie? Również mam duży chaos z terminami i szukam jakieś pomocy. <<<

Dla mnie te dwie funkcje, czyli rozliczanie płatności oraz harmonogram wizyt to jedne z najważniejszych funkcji dla mnie. Głównie one były wyznacznikiem zakupu tej platformy. Wprowadza ogromne usprawnienie... Naprawdę! Miałam ogromny chaos z terminami, a teraz wszystko idealnie zaplanowane. Nie zastanawiałabym się drugi raz, jeśli miałabym podjąć decyzję o zakupie ;)
AmeliaK73

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: AmeliaK73 »

Co do platformy medycznej przeznaczonej dla gabinetów lekarskich i mniejszych praktyk to ze swojej strony mogę podrzucić też do sprawdzenia rozwiązanie, z którego sami korzystamy -- Klinika24 (https://klinika24.pl/) ułatwia skuteczny i bezpieczny obieg dokumentów, umawianie wizyt z powiadomieniami czy też opcję wystawiania e-recept z bazą wszystkich leków. Też tworzą wizytówkę do promocji w sieci, żeby pozyskiwać kolejnych zadowolonych pacjentów ;)
Wioletta33

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Wioletta33 »

>>> Hej, powiedz mi proszę jak sprawdza się funkcja rozliczania oraz prowadzenia harmonogramu wizyt? Czy faktycznie wprowadza duże usprawnienie? Również mam duży chaos z terminami i szukam jakieś pomocy. <<<

Testowałam w swoich gabinetach wiele programów, aplikacji i platform medycznych, które miały mi pomóc w prowadzeniu gabinetu. Mogę powiedzieć, że mi osobiście bardzo pomaga w codziennej pracy w gabinecie. Interaktywny terminarz pozwala mi na oszczędności czasu. Przetestuję ją jeszcze przez klika miesięcy, ale wydaje mi się, że idealnie trafiłam. Jeśli poszukujesz usprawnienia i pomocy w swoim gabinecie to szczerze mogę polecić. Pozdrawiam.
DrPaweł

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: DrPaweł »

>>> Hej, powiedz mi proszę jak sprawdza się funkcja rozliczania oraz prowadzenia harmonogramu wizyt? Czy faktycznie wprowadza duże usprawnienie? Również mam duży chaos z terminami i szukam jakieś pomocy. <<<

Jako lekarz przetestowałem już wiele platform. Jednak nie znalazłem czegoś co spełnia moje oczekiwania. Zależało mi na pomocy w codziennej pracy i rutynowych działaniach, czyli między innymi na rozliczaniu płatności oraz aby mieć szybki dostęp do harmonogramu wizyt. Obecnie mam platformę Klinika 24 i jestem naprawdę zadowolony. Wszystko działa jak należy. Polecam sprawdzić. Pozdrawiam.
Czarek

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Czarek »

>> ako lekarz przetestowałem już wiele platform. Jednak nie znalazłem czegoś co spełnia moje oczekiwania. Zależało mi na pomocy w codziennej pracy i rutynowych działaniach, czyli między innymi na rozliczaniu płatności oraz aby mieć szybki dostęp do harmonogramu wizyt. Obecnie mam platformę Klinika 24 i jestem naprawdę zadowolony. Wszystko działa jak należy. Polecam sprawdzić. Pozdrawiam. <<

Czy Klinika24, którą tak wszyscy zachwalają ma również opcję wideokonsultacji? Jest to dla mnie bardzo ważna informacja. Jeśli posiada to chętnie wypróbuje ją u siebie.
Sławomir

Re: Prowadzenie gabinetu

Post autor: Sławomir »

Jakiś czas temu zdecydowałem się skorzystać z oferty nowoczesnego Centrum Medycznego FMC w Łodzi, gdzie wykonałem fala uderzeniowa łódz i jestem bardzo zadowolony z efektów. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ