Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Elena

Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Elena »

Mam ogromny problem z wyborem programu do gabinetu medycznego. Mam kilka na oku. Wszystkie są w podobnych cenach, rozwiązaniach technologicznych i funkcjonalności. Najbardziej moją uwagę przykuł Aurero, głównie ze względu na łatwość obsługi, czego brakuje wszystkim pozostałym, oraz bardzo miłego handlowca. Niemniej pytanie, czy to wystarczy? Waham się, bo jednak bądź co bądź, to program wybiera się raczej raz na wiele lat, a nie jak w ostatnim czasie, na wiele zmian. Podpowiedzcie mi, proszę. Czy https://aurero.com/ to dobry wybór?

medycyna naturalna i niekonwencjonalna radom
alealeksandra

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: alealeksandra »

Też długo poszukiwałam idealnej aplikacji do mojego gabinetu, takiego, która będzie jednocześnie łatwa w obsłudze oraz będzie miała wszystkie funkcję, których potrzebuję. Od zawsze miałam duży problem z zapisywaniem terminów wizyt pacjentów, prowadzeniu rozliczeń z pacjentami. Od dłuższego czasu używam MedNote i nie zamierzam go zmieniać. Jest naprawdę intuicyjny i wszystko mam poukładane. Do tej pory żadna wizyta mi nie umknęła. Polecam serdecznie. Pozdrawiam.
Elena

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Elena »

Ooo, dziękuję "alealeksandra" za polecenie. Przejrzałam ofertę i jest całkiem korzystna w porównaniu do innych, konkurencyjnych ofert. Wierzę, że aplikację MedNote, którą poleciłaś usprawni moją pracę z Pacjentem (będę mogła poświęcić dla niego więcej czasu, a nie ukrywam jest to dla mnie piorytet), wprowadzi w końcu porządek w moich dokumentach oraz zapanuje nad wizytami Pacjentów. Doczytałam również, że ma wiele funkcji, które mogą mi się przydać. Pozdrawiam serdecznie.

tia portal linux
PawełSołtysik

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: PawełSołtysik »

Najlepszy z programów do zarządzania placówką medyczną jest Optimed NXT, który znakomicie wspomaga pracę całego personelu medycznego. Ogromnym atutem jest możliwość zastosowania go w wielu miejscach (w gabinecie czy w pracowni). Od dawna szukałem programu, który jest intuicyjny i potrafi zrobić wszystko, co związane z pracą lekarza. Szybki dostęp do historii pacjenta lub czas wprowadzania danych zajmuje dosłownie chwilkę. Mogę go szczerze polecić. Pozdrawiam.
Hanka79

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Hanka79 »

Jeśli chodzi o platformę do promowania swojego gabinetu, mogę szczerze polecić Klinika24. Na platformie jest możliwe również tworzenie wizytówki wraz z mapą dojazdu, które poprawia widoczność wśród Pacjentów. Ponadto jest możliwa rejestracja pacjentów i opcja rozliczania wizyt. Każdy się ze mną zgodzi, że takie rozwiązania są bardzo pomocne w gabinetach. Ja jestem zadowolona z używania tej platformy. Pomaga mi na co dzień i usprawnia moją pracę. Polecam serdecznie.
Wiktoria76

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Wiktoria76 »

Mogę polecić platformę Klinika24. Używam jej od pół roku w moim gabinecie dentystycznym. To znacznie usprawnia moją pracę, bo nareszcie mogę spędzać więcej czasu z pacjentami i nie tracę czasu na papierowe wypisywanie dokumentów. Można powiedzieć, że stałam się bardziej ekologiczna ze względu na nie używanie papieru. Dokumentację przechowuję w chmurze. Otrzymuję również pomocny przegląd zaplanowanych wizyt Pacjentów. Taka technologia była mi potrzebna.
Renata78

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Renata78 »

Dzień dobry........ :))))) Jedną z ważniejszych funkcji w platformie Klinika24 dedykowanej między innymi dla przychodni czy szpitali jest możliwość dokonywania rozliczeń oraz ustalenia harmonogramu wizyt pacjentów, gdyż do tej pory pochłaniało to dużo czasu. Platforma jest intuicyjna i szybka. Łatwa w obsłudze. Testowałam już wiele podobnych platform, ale ta zdecydowanie wygrała i zostanie ze mną na dłużej :)))) Pozdrawiam serdecznie........ :))))))
Krystyna

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Krystyna »

Ostatnio zainwestowałam w zakup platformy Klinika24, której używam już od dłuższego czasu. Mogę powiedzieć, że bardzo pomaga mi w mojej codziennej pracy w gabinecie. Dla mnie na największy plus zasługuje wprowadzenie interaktywnego grafiku, który pozwala mi zaoszczędzić czas, gdyż w sytuacji, gdy Pacjent odwoła wizytę od razu jestem o tym poinformowana. Tak samo, gdy Pacjent zapisze się na wizytę. Duży plus za rozliczanie płatności. Uważam, że jest warta każdych pieniędzy. Polecam.
Jadwiga W.

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Jadwiga W. »

> Ostatnio zainwestowałam w zakup platformy Klinika24, której używam już od dłuższego czasu. Mogę powiedzieć, że bardzo pomaga mi w mojej codziennej pracy w gabinecie. Dla mnie na największy plus zasługuje wprowadzenie interaktywnego grafiku, który pozwala mi zaoszczędzić czas, gdyż w sytuacji, gdy Pacjent odwoła wizytę od razu jestem o tym poinformowana. Tak samo, gdy Pacjent zapisze się na wizytę. Duży plus za rozliczanie płatności. Uważam, że jest warta każdych pieniędzy. Polecam. <

Zaufałam opinią w Internecie i również jestem bardzo zadowolona. Tego potrzebowałam do idealnego zarządzania gabinetem. Naprawdę mogę szczerze polecić.
Gabriella

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Gabriella »

> Jedną z ważniejszych funkcji w platformie Klinika24 dedykowanej między innymi dla przychodni czy szpitali jest możliwość dokonywania rozliczeń oraz ustalenia harmonogramu wizyt pacjentów, gdyż do tej pory pochłaniało to dużo czasu. Platforma jest intuicyjna i szybka. Łatwa w obsłudze. Testowałam już wiele podobnych platform, ale ta zdecydowanie wygrała i zostanie ze mną na dłużej :)))) <

Czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami? Mam kilku Pacjentów, którzy dojeżdżają z daleka i wiem, że byłoby to dla mnie pomocne.
Anna_P

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Anna_P »

>>>> Czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami? Mam kilku Pacjentów, którzy dojeżdżają z daleka i wiem, że byłoby to dla mnie pomocne. <<<<<

Tak, owszem. Ta platforma ma również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami. Bardzo przydatna funkcja, używam jej na co dzień do kontaktu z moimi pacjentami. Platforma posiada też wiele więcej funkcji, które pomagają w codziennym prowadzeniu gabinetu. Bardzo polecam :) Pozdrawiam
Anna23

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Anna23 »

>>>> Czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami? Mam kilku Pacjentów, którzy dojeżdżają z daleka i wiem, że byłoby to dla mnie pomocne. <<<<<

Chętnie polecę platformę Klinika24.pl. Ma duże możliwości, m.in. rozliczania z NFZ, udostępniania dokumentacji medycznej oraz wiele innych przydatnych funkcji. Nie byliśmy zadowoleni z poprzedniego oprogramowania. Klinika24 jest bardzo prosta w obsłudze i mogę szczerze polecić.
Urzulaaa

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Urzulaaa »

>>>> Czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami? Mam kilku Pacjentów, którzy dojeżdżają z daleka i wiem, że byłoby to dla mnie pomocne. <<<<<

Ja korzystam z Klinika24 w swoim prywatnym gabinecie stomatologicznym. Platforma jest pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień. Pozwala również na tworzenie wizytówki w Internecie, co poprawia moją widoczność wśród Pacjentów. Naprawdę szczerze polecam.
Oliwier9

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Oliwier9 »

>>>> Czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami? Mam kilku Pacjentów, którzy dojeżdżają z daleka i wiem, że byłoby to dla mnie pomocne. <<<<<

>>Ja korzystam z Klinika24 w swoim prywatnym gabinecie stomatologicznym. Platforma jest pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień. Pozwala również na tworzenie wizytówki w Internecie, co poprawia moją widoczność wśród Pacjentów. Naprawdę szczerze polecam.<<

Również zakupiliśmy tą platformę. Jest naprawdę dobra i spełnia nasze oczekiwania.
Magdalena2

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Magdalena2 »

>>>> Czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami? Mam kilku Pacjentów, którzy dojeżdżają z daleka i wiem, że byłoby to dla mnie pomocne. <<<<<

>> Cześć, ja osobiście korzystam z Kliniki24.pl. Uwielbiam ją za wsparcie, także w marketingu. Mogę wystawiać również recepty i skierowania. Dane przechowywane są w chmurze oraz z łatwością mogę udostępnić je Pacjentowi. Naprawdę mogę szczerze polecić to oprogramowanie <<<
Sabina66

Re: Program do gabinetu medycznego. Który wybrać?

Post autor: Sabina66 »

>>>> Czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentami? Mam kilku Pacjentów, którzy dojeżdżają z daleka i wiem, że byłoby to dla mnie pomocne. <<<<<

>> Cześć, ja osobiście korzystam z Kliniki24.pl. Uwielbiam ją za wsparcie, także w marketingu. Mogę wystawiać również recepty i skierowania. Dane przechowywane są w chmurze oraz z łatwością mogę udostępnić je Pacjentowi. Naprawdę mogę szczerze polecić to oprogramowanie <<<

Również korzystam z tej platformy. Jest naprawdę warta polecenia.
ODPOWIEDZ