Poszukuję oprogramowania

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Joanna Zdebel

Poszukuję oprogramowania

Post autor: Joanna Zdebel »

Witam. Otrzymałam zadanie od prezesa przychodni, aby znaleźć oprogramowanie dla naszej przychodni. Znalazłam dobre opinie na temat programu Optimed NTX. Podobno świetnie sprawdza w przychodniach. Często mamy problem z dotychczasowym oprogramowaniem, gdyż się zacina i nie ma wszystkich funkcji na których nam najbardziej zależy, m.in. prowadzenie e-usług, rejestrację pacjentów oraz rozliczanie z NFZ. Czy ktoś może podzielić się opinią? Z góry dziękuję za polecenia. Pozdrawiam.
Darrria9

Re: Poszukuję oprogramowania

Post autor: Darrria9 »

Szukałam oprogramowania do kliniki psychologicznej, które pomoże przechowywać dane pacjenta, wypisywać recepty oraz w rozliczaniu wizyt? Nie chciałam instalować dodatkowych programów, więc szukałam programu lub aplikacji, do której będę mogła mieć dostęp z przeglądarki internetowej. Czytałam wiele dobrych opinii na temat medNote, więc zakupiłam tą aplikację i muszę przyznać był to dobry wybór. Wszystko działa jak należy i wszystko mam czego potrzebowałam. Polecam do gabinetów.
Robert89

Re: Poszukuję oprogramowania

Post autor: Robert89 »

Słyszałem już od kilku osób, że oprogramowanie Comarch NXT dobrze sprawdza się w placówkach medycznych typu: przychodnie, kliniki czy szpitale. Jakiś czas temu sami zakupiliśmy to oprogramowanie. Dzięki niemu poprawiliśmy działalność kliniki. Program umożliwia personelowi medycznemu szybkie i łatwe rejestrowanie i planowanie wizyt pacjentów. Wszystko działa sprawnie. Jest to jeden z nielicznych programów, z którego jesteśmy w 100% zadowoleni. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ