Oprogramowanie

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Wioletta

Oprogramowanie

Post autor: Wioletta »

W najbliższym czasie planuję otworzyć własną praktykę (stomatologiczną). Szukam sprawdzonego oprogramowania. Aplikacja powinna zawierać wszystko, co związane z pracą dentysty: rejestrację pacjenta, moduł płatności czy archiwizację dokumentów. Chętnie rozważę każdą sugestię (najbardziej zależy mi, aby aplikacja koniecznie posiadała te funkcje: rejestrację pacjenta, moduł płatności oraz archiwizację dokumentów ). Z góry dziekuję za wszystkie polecenia. Pozdrawiam.
Paweł0000

Re: Oprogramowanie

Post autor: Paweł0000 »

zastanów się nad mednote od comarch. oprogramowanie medyczne musi być przede wszystkim proste w ogarnięciu i jednocześnie zawierając przy tym wszystkie funkcjonalności usprawniające obieg dokumentów, uzupełnianie informacji medycznych, z wygodnym wystawianiem e-recept itd. A tu właśnie jest wszystko, czego potrzebowałabyś dla normalnego funkcjonowania gabinetu. Nie znam za dużo innych oprogramowań lub apek, bo korzystam z mednote we własnym gabinecie z momentu otwarcia. Tak czy inaczej, wyszukaj w internecie więcej info :)
Robert3

Re: Oprogramowanie

Post autor: Robert3 »

Długo szukałem platformy do swojego prywatnego gabinetu, która pomoże przechowywać dane na temat pacjenta, wypisywać recepty, skierowania, zwolnienia lekarskie oraz będzie mi pomagać w rozliczaniu wizyt. Najlepszą z platform do zarządzania placówką medyczną jest Klinika 24, który znakomicie wspomaga pracę całego personelu. Nie ma się co rozpisywać. Jest naprawdę świetna. Mogę ją szczerze polecić. Polecam z całego serca. Pozdrawiam serdecznie........ :)
dr Łukasz

Re: Oprogramowanie

Post autor: dr Łukasz »

Korzystam od kilku tygodni z tej platformy Klinika 24. Jest to dla mnie odkrycie, gdyż jest bardzo pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień, czyli wszystko co związane z pracą lekarza jeśli chodzi o dokumentację. Szybciej zajmuje mi wprowadzanie dokumentacji oraz mogę ją udostępnić dla Pacjenta. Jest to dobre rozwiązanie. Jeśli szukasz usprawnienia pracy w swoim gabinecie to warto wypróbować tej platformy...... Pozdrawiam serdecznie..... :)
Paweł

Re: Oprogramowanie

Post autor: Paweł »

>> Korzystam od kilku tygodni z tej platformy Klinika 24. Jest to dla mnie odkrycie, gdyż jest bardzo pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień, czyli wszystko co związane z pracą lekarza jeśli chodzi o dokumentację. Szybciej zajmuje mi wprowadzanie dokumentacji oraz mogę ją udostępnić dla Pacjenta. <<

A czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentem? W sumie to jedno z najważniejszych dla mnie funkcji tego typu oprogramowania. Dziękuję za odpowiedź.
tomaszzz

Re: Oprogramowanie

Post autor: tomaszzz »

>> Korzystam od kilku tygodni z tej platformy Klinika 24. Jest to dla mnie odkrycie, gdyż jest bardzo pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień, czyli wszystko co związane z pracą lekarza jeśli chodzi o dokumentację. Szybciej zajmuje mi wprowadzanie dokumentacji oraz mogę ją udostępnić dla Pacjenta. <<

>A czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentem? W sumie to jedno z najważniejszych dla mnie funkcji tego typu oprogramowania. Dziękuję za odpowiedź.<

Tak, platforma posiada możliwość wideokonsultacji. Pozdrawiam.

mechelinki mapa google
Beata71

Re: Oprogramowanie

Post autor: Beata71 »

>> Korzystam od kilku tygodni z tej platformy Klinika 24. Jest to dla mnie odkrycie, gdyż jest bardzo pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień, czyli wszystko co związane z pracą lekarza jeśli chodzi o dokumentację. Szybciej zajmuje mi wprowadzanie dokumentacji oraz mogę ją udostępnić dla Pacjenta. <<

>A czy ta platforma posiada również możliwość wideokonsultacji z Pacjentem? W sumie to jedno z najważniejszych dla mnie funkcji tego typu oprogramowania. Dziękuję za odpowiedź.<

Zadowolona jestem z platformy Klinika24. Ułatwia mi pracę, cieszę się, że ma takie funkcje i da się w niej zrobić wszystko co dotyczy pracy lekarza, czyli rejestracja pacjentów, wystawienie recept i skierowań. Polecam.
erina

Re: Oprogramowanie

Post autor: erina »

Tak - dzisiaj na wszystkim trzeba się znać... Dlatego warto też zaczerpnąć wiedzy z sieci, bo tutaj można znaleźć też sporo porad. Chociażby tutaj https://teoriabiznesu.pl/internet/przew ... -commerce/ możecie poczytać sobie o przewadze magento 2 nad innymi systemami. Warto o tym wiedzieć, jak otwiera się sklep internetowy.
saaba

Re: Oprogramowanie

Post autor: saaba »

Owszem w dzisiejszych czasach dobre oprogramowanie, to ważna sprawa. Także warto sobie wszystko dobrze przemyśleć i warto wybrać coś funkcjonalnego, coś co usprawni nasz biznes. Według mnie świetnie może tutaj sprawdzić się Atom ERP https://atomerp.pl/moduly/wielofirmowy - to nowoczesne system, które usprawniają wiele procesów w firmie.
Sławomir

Re: Oprogramowanie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli zastanawiacie się nad usprawnieniem działań w swoim biznesie, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci ... jej-firmie . Na stronie dowiecie się dlaczego warto zdecydować się na wykorzystanie chmury obliczeniowej.

nieruchomości rzeszów gaweł
marek445

Re: Oprogramowanie

Post autor: marek445 »

Jeżeli potrzebujecie dostępu do internetu na terenie różnych krajów, to polecam Wam sprawdzić stronę https://xoxowifi.com/pl/wynajmij-router/internet-dubaj , gdzie możecie wynająć router Wifi z dostępem do nielimitowanego internetu. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ