Montaż bramy

Realizujesz usługi, które mogą być interesujące dla użytkowników? Opowiedz o tym, a jeśli szukasz wykonawcy, to jesteś równie mile widziany.
Awatar użytkownika
Zaira1994
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2022, 0:12

Montaż bramy

Post autor: Zaira1994 »

Nie sądziłam, że przy obecnych cenach materiałów budowlano - wykończeniowych, będzie aż taki problem z dostępem wszelkiego rodzaju usługodawców, budowlańców. Chcieliśmy wymienić bramę, właściwie całe ogrodzenie naszej posesji, no i mamy problem ze znalezieniem ekipy. Mamy już wszystkie materiały, zamówiliśmy napędy do bram garażowych, teraz brakuje tylko wykonawców.
Iarricny

Re: Montaż bramy

Post autor: Iarricny »

Miałem dokładnie ten sam problem, jak montowałem wideodomofon przewodowy w swoim domu. Kupiłem wszystko w internecie, a potem się okazało, że nie umiem tego zamontować sam, a nie mogę znaleźć nikogo, kto może w ogóle pomóc. Jak już, to terminy za pół roku. W końcu ze szwagrem zamontowaliśmy i okazało się, że takie trudne nie było :lol:
melex855

Re: Montaż bramy

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć. https://www.blueprotect.pl
ODPOWIEDZ