Reklama

Nie wiesz jak się wypromować i zwiększyć sprzedaż? Poznaj pomysły innych użytkowników i zainspiruj się.
timk

Reklama

Post autor: timk »

Reklama powinna być prowadzona wieloetapowo i wielopłaszczyznowo. My reklamujemy się w sieci, ale większość naszych klientów jest lokalna, więc działamy także w przestrzeni naszego miasta. Mamy pięknie wykonane witryny sklepowe, banery reklamowe, tablice, ale także posiadamy gadżety reklamowe. Te wszystkie produkty wykonuje nam na zamówienie firma PATRZ https://www.patrzreklama.pl/gadzety-reklamowe.html z Iławy. Zamówienia realizują w ustalonym wcześniej terminie i cenie, bardzo precyzyjnie, polecam ich serdecznie.
sobien

Re: Reklama

Post autor: sobien »

W naszym przypadku bardzo dobrze sprawdza się reklama na plandekach. Mamy firmę transportową, więc na przyczepach mamy plandekę z reklamą naszej firmy, to działa bardzo dobrze, reklama zapada ludziom w pamięć. Produkcja takich plandek i umieszczeniem na nich reklam zajęła się u nas firma Montaż i naprawa plandek Marta Czyż https://weychan.bytom.pl/oferta/reklamy-na-plandekach z Bytomia. Ich oferta jest kompleksowa, sami nam te plandeki zamontowali, spisali się przy tym świetnie. Zdecydowanie ich polecam.
tosek

Re: Reklama

Post autor: tosek »

My reklamujemy się najczęściej na plakatach, czy bilbordach, oczywiście mamy reklamę także na własnej stronie. Do takich reklam wykorzystujemy wizualizacje produktowe i animacje 3D, które wykonuje nam na zlecenie firma Vizarion https://vizarion.com/#portfolio z Legnicy. Szczerze ich polecamy, swoją pracę realizują w takich terminach, na jakie się umawiamy, są rzetelni, doskonałego sobie ze wszystkim radzą. Ceny ich usług są korzystne, z ich realizacji zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni.
Sławomir

Re: Reklama

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy, ponieważ chciałbym Wam polecić rozwiązanie, z którego sam korzystam. Jeżeli jesteście zainteresowani płatnymi wynikami wyszukiwania w Google, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie - https://utcc.pl/index.php/2022/08/10/cz ... zukiwania/ .
Mośka121

Re: Reklama

Post autor: Mośka121 »

Teraz dobrze jest znać sposób na reklamę w sieci. Na stronie https://qweas.elk.pl/reklama-w-internecie/ macie artykuł, który warto poczytać a dotyczy on sposobów na skuteczną reklamę z wykorzystaniem reklamy w intrenecie. Zachęcam by sprawdzić i się z tym, zapoznać.
ODPOWIEDZ