Reklama na chustach i bandanach

Nie wiesz jak się wypromować i zwiększyć sprzedaż? Poznaj pomysły innych użytkowników i zainspiruj się.
Awatar użytkownika
Cina
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 3:36

Reklama na chustach i bandanach

Post autor: Cina »

Proszę o szczerą opinie - rozszerzam swoją działalność o sprzedaż chust i bandan z indywidualnym projektem zamawawiającego. Wiem, że to również pomocny gadżet przy covid19, aby zasłonić twarz. Czy Waszym zdaniem warto rozporomować indywidualne znakowanie poprzez rozdanie chust za darmo z logo mojej firmy?
kładka

Re: Reklama na chustach i bandanach

Post autor: kładka »

Cina pisze: ↑31 paź 2021, 0:15 Proszę o szczerą opinie - rozszerzam swoją działalność o sprzedaż chust i bandan z indywidualnym projektem zamawawiającego. Wiem, że to również pomocny gadżet przy covid19, aby zasłonić twarz. Czy Waszym zdaniem warto rozporomować indywidualne znakowanie poprzez rozdanie chust za darmo z logo mojej firmy?
W sumie to od was zależy, co chcecie robić i jak chcecie się reklamować, ale o czymś takim to ja jeszcze nie słyszałam. Ogólnie powiem wam, że dla mnie agencja reklamowa Lubin https://www.raval.pl/ ma coś przygotować. Znalazłam ich przypadkiem w sieci i widzę, że mają dla mnie kompletnie wszystko to, czego potrzebuję. Nie muszę się więc o nic bać.
żuczek

Re: Reklama na chustach i bandanach

Post autor: żuczek »

Moim zdaniem gadżety w logo naszej firmy zawsze się sprawdzą, warto więc w nie inwestować. Zresztą chyba każda firma korzysta obecnie z różnych form reklamy. Co by jednak nie mówić obecnie w moim przekonaniu najskuteczniejszą formą reklamy zdecydowanie jest ta internetowa. Jednak wymaga ona sporej branżowej wiedzy która pozwoli nam prowadzić konkretne działania. Nie posiadając owej najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów w tym zakresie. Ja skontaktowałam się z agencją o której dowiedziałem się stąd https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-bydgoszcz/ .
ODPOWIEDZ