sprzedaż nieruchomości a podatek

Obsługa prawna firmy, polecani prawnicy i wszystko to, co musisz wiedzieć, prowadząc własny biznes.
Awatar użytkownika
bogumir_60
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2023, 22:52

sprzedaż nieruchomości a podatek

Post autor: bogumir_60 »

Cześć wszystkim! Słuchajcie, czy macie może jakieś przydatne informacje na temat podatku od sprzedaży nieruchomości? Potrzebuję dowiedzieć się więcej na ten temat, bo sam planuję sprzedać mieszkanie i muszę poznać wszelkie niuanse z tym związane. Szczerze to mam nadzieję, że ktoś z was może mi pomóc i nieco doradzić. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie? Chętnie usłyszę jakieś wskazówki. ;)

almased proszek-jak stosowac
ognik12543

Re: sprzedaż nieruchomości a podatek

Post autor: ognik12543 »

Najlepiej jak udasz się do pobliskiego urzędu skarbowego, tam ci wszystko powiedzą, a jeszcze lepiej do jakiejś księgowej, może ci podpowie jak trochę zaoszczędzić na podatku. Parę lat temu sprzedałem kawałek ogrodu sąsiadowi pod budowę garaży, ale już nie pamiętam czy odprowadzałem jakieś podatki. Trochę wiedzy na ten temat znajdziesz na stronie https://cudowny-ogrod.blogspot.com
Sara212

Re: sprzedaż nieruchomości a podatek

Post autor: Sara212 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://wycenakwt.pl , na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii rzeczoznawcy majątkowego w Lublinie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ