żarówki energooszczędne

Rady i wskazówki związane z własną działalnością gospodarczą. Masz pytanie? Z chęcią na nie odpowiemy.
Awatar użytkownika
Floriana
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2021, 20:02

żarówki energooszczędne

Post autor: Floriana »

Hejka! Macie w swoich domach żarówki LED? Teraz chyba nawet łatwiej jest je dostać niż takie tradycyjne, nie sądzicie? Ciekawi mnie bardzo czy faktycznie zauważyliście jakąś różnicę w poborze energii i żywotności tych żarówek. U mnie świecą jeszcze tradycyjne, ale chyba jednak przekonam się do ledowych. Czekam z niecierpliwością na wasze spostrzeżenia :P
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 2:28

Re: żarówki energooszczędne

Post autor: Alina »

Powiem Ci, że ja ostatnio kupiłam żarówki LED G4 230V do lampek pod szafkami i zdecydowanie ta różnica jest i to przede wszystkim pod względem intensywności. Na pewno sprawdziłyby się też fajnie w łazience, szczególnie te o zimniejszym odcieniu bieli. Ja już dawno przerzuciłam się na oświetlenie ledowe i teraz nie wyobrażam sobie wrócić do tradycyjnego :)
magic88

Re: żarówki energooszczędne

Post autor: magic88 »

Powiedzcie mi czy takie taśmy ledowe jak https://www.akb-poland.com/tasmy-led-wielokolorowe-rgb nadają się także do lokali gastronomicznych? Czy raczej nigdy nie rozważaliście takiej możliwości, ja właśnie planuje wykorzystać je u mnie w restauracji, tylko zastanawiam się, czy będzie to dobrze wyglądało?
ODPOWIEDZ