Pompy ciepła

Rady i wskazówki związane z własną działalnością gospodarczą. Masz pytanie? Z chęcią na nie odpowiemy.
Awatar użytkownika
radosława_90
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2022, 8:15

Pompy ciepła

Post autor: radosława_90 »

Jesteście w stanie doradzić mi coś w temacie najlepszej formy ogrzewania do domu jednorodzinnego? Stoimy właśnie przed taką decyzją, zastanawiamy się czy nie zamienić ogrzewania gazowego, które było w planie na inne. W grę wchodzi jeszcze pompa ciepła wydaje mi się, że z fotowoltaiką to powinno być w tym momencie najlepsze rozwiązanie, ekonomiczne i ekologiczne, prawda?
Sławomir

Re: Pompy ciepła

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta pelletu drzewnego, pelletu ze słomy lub biomasy drzewnej, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić ofertę firmy Biomasa Partner Group - https://www.biomasapartner.pl/c/tarcica,108 . Co Wy sądzicie o ofercie tej firmy?
Adrian

Re: Pompy ciepła

Post autor: Adrian »

Zdecydowanie mogę wam polecić sprawdzić stronę https://passive-instal.pl/fotowoltaika/kielce , na której znajdziecie oferte firmy, która zajmuje się wszystkim pracami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje oraz kontakt znajdziecie na stronie.
marek445

Re: Pompy ciepła

Post autor: marek445 »

Polecam Wam sprawdzić stronę https://www.parex-kotly.com.pl/produkty/klaster-5 , na której znajdziecie ofertę producenta nowoczesnych kotłów grzewczych Parex. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
chacman14

Re: Pompy ciepła

Post autor: chacman14 »

Ja chcę wam polecić sklep internetowy https://gigaom.pl/obudowa-prostokatna tam macie szeroki wybór na produkty i elementy automatyki przemysłowej. Można tam znaleźć czujniki, przekaźniki, obudowy i wiele innych. Sami sprawdźcie a na pewno przekonacie się że to jedna x najlepszych ofert jakie sa teraz dostępne na rynku.
ODPOWIEDZ