Magazyn samoobsługowy?

Rady i wskazówki związane z własną działalnością gospodarczą. Masz pytanie? Z chęcią na nie odpowiemy.
Awatar użytkownika
Macieja_76
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 20:21

Magazyn samoobsługowy?

Post autor: Macieja_76 »

Czy ktoś z was wynajmował może magazyny samoobsługowe? Ostatnio znalazłam ofertę, a że akurat taka usługa by mi się w tym momencie przydała to zaczęłam się poważnie zastanawiać. W zasadzie to dość wygodne rozwiązanie, nie sądzicie? W każdej chwili można podjechać i coś stamtąd zabrać. Fajnie byłoby się dowiedzieć kto z was wynajął sobie taki magazyn i jak się sprawdziła ta dodatkowa przestrzeń :P
Awatar użytkownika
amira1969
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2021, 19:11

Re: Magazyn samoobsługowy?

Post autor: amira1969 »

Taki magazyn do wynajęcia w Łodzi to dosłownie ostatnia deska ratunku na przykład kiedy organizujesz przeprowadzkę mieszkania albo nawet biura i nie masz miejsca, żeby składować wszystkie rzeczy. Polecam ogólnie poszukać magazynu gdzieś blisko siebie, żeby w razie czegu nie musieć daleko jechać, jeśli zapomnimy o jakiejś rzeczy. Generalnie dla mnie super opcja :)
gabii

Re: Magazyn samoobsługowy?

Post autor: gabii »

A czy kojarzycie firmę halenamiotoweuzywane.pl ? Tak pytam, ponieważ znalazłam ofertę na hale namiotowe wynajem i tak zastanawiam się czy właśnie takie coś się nie zdecydować? Myślę, że może być to świetne rozwiązanie i na pewno oszczędne.
gustavaa

Re: Magazyn samoobsługowy?

Post autor: gustavaa »

A mnie interesuje wsparcie magazynowe, typu rozładunek i załadunek (w tym kontenery) i tak zastanawiam się do kogo się zwrócić? Ponoć firma http://ejko.com.pl/ świadczy szerokie usługi w tym zakresie. Oni zajmują się magazynowanie, jak i wszelkimi kwestiami logistyki. Może do nich warto się zwrócić?
ODPOWIEDZ