biuro rachunkowe

Rady i wskazówki związane z własną działalnością gospodarczą. Masz pytanie? Z chęcią na nie odpowiemy.
mariusz

Re: biuro rachunkowe

Post autor: mariusz »

O ile ktoś z was mieszka w Górze Kalwarii czy okolicy to ja mam dla niego sprawdzony kontakt - Biuro Rachunkowe Barbara i Marcin Piotrowscy https://www.ksiegowosc-gorakalwaria.pl/uslugi To bardzo solidne biuro rachunkowe, dobrze dbają o interesy mojej firmy, wszystkiego zawsze dobrze dopilnowują, są solidni, rzetelni i zaangażowani w sprawy klienta. Do tego stawkę mają w porządku. Zdecydowanie mam o nich jak najlepszą opinię, u nich możecie liczyć na pełen profesjonalizm.
Matrioszka

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Matrioszka »

Ja korzystam z biura rachunkowego AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska z Poznania już od ponad półtora roku.

Obrazek

Na to biuro trafiłam totalnie z przypadku. Wpisałam w wyszukiwarce "biuro rachunkowe poznań" i kliknęłam w pierwszy link. 10 minut rozmowy wystarczyło, żebym wiedziała, że trafiłam do profesjonalistów. Pani z którą rozmawiałam znała odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Dodatkowo powiedziała, że obsługuje firmy z mojej branży, więc ma też pojęcie na co zwrócić uwagę i jak można zoptymalizować księgowość :)
Tadeusz

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Tadeusz »

Mnie obsługuje biuro księgowe w Jaworznie. Nie chcę im robić reklamy, więc nie podam ich danych teleadresowych, bo nie będę mieć i tak nic z tego. Niemniej muszę Wam powiedzieć, że dobrego księgowego poznać po tym, czy jest terminowy i jak odbywa się kontrola skarbowa. Jak kontrola nic nie wykaże, to znaczy że mamy okazję współpracować z kimś, kto zna się na swojej pracy. Jak kontrola wykazuje jakieś niedociągnięcia, no to wówczas faktycznie trzeba szukać nowego biura :)
ODPOWIEDZ