samochód

Tutaj dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na temat różnych firm. Chcesz się o kimś czegoś dowiedzieć? Zapytaj, pomożemy.
sama

samochód

Post autor: sama »

Postanowiłam że zdecyduję się na wynajem długoterminowy, jaką wypożyczalnię możecie mi polecić, na co powinnam zwrócić uwage przy podpisywaniu umowy? Czy to się w ogóle opłaca?
motyka

Re: samochód

Post autor: motyka »

Może w takim razie postaw na Comfortcar, oni maja zdaje się jakąś atrakcyjną ofertę na taki wynajem i nie tylko a poza tym czytałam tu https://wszczecinie.pl/komfortowa-podroz/36725 że wynajęcie samochodu, nawet takie okazjonalne na wyjazd urlopowy to jest bardzo dobra opcja

ładne szopki
Soter99

Re: samochód

Post autor: Soter99 »

A gdzie szukasz tego długoterminowego wynajmu? Zobacz w tym serwisie, może akurat będzie oferta na Twoje miasto. Ja wynajmowałem ostatnio w Gdańsku, bo przyleciałem na dwa dni, więc nie miałem ze sobą auta. No a poruszanie się autobusem to jakiś dramat.
Sara212

Re: samochód

Post autor: Sara212 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produ ... -blaszane/ , na której znajdziecie ofertę producenta garaży blaszanych. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
Meczki

Re: samochód

Post autor: Meczki »

Witam wszystkich! Pragnę polecić Wam ciekawą witryną internetową, na którą natrafiłem niedawno i która może zainteresować każdego z fascynatów amerykańskiej motoryzacji. Jeżeli jesteście zaciekawieni zgłębianiem historii sprzedaży aut w USA, to koniecznie zajrzyjcie musicie zajrzeć na stronę https://bidstory.pl/. Tutaj odnajdziecie duże źródło wiedzy na takie tematy jak historia aukcji USA. Dla osób pasjonujących się branżą motoryzacyjną, historia aukcji pojazdów może być niezwykle przydatna. Zachęcam Was do odwiedzenia tej strony i dzielenia się nią z innymi osobami, jakie poszukują tego rodzaju wiadomości.
ODPOWIEDZ