Własna firma

Chcesz opowiedzieć o swojej działalności gospodarczej? Może jest coś, co chciałbyś wyjaśnić? Zapraszamy do tego działu.
wieru

Własna firma

Post autor: wieru »

Jak wam idą interesy? My niedawno rozbudowaliśmy swoją działalność o kolejny zakład racy, było z tym sporo formalności. Dodatkowo musieliśmy również w nowym miejscu pracy zadbać o bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Odpowiednie instalacje i urządzenia zamontowała nam firma Killfire https://killfire.pl/oferta.html z Warszawy. To sprawdzona, rzetelna firma, pracują tam świetni fachowcy, którzy na ppoż. Znają się jak mało kto. Polecam ich serdecznie, cały system sami zaprojektowali i założyli.
STEY

Re: Własna firma

Post autor: STEY »

Nie narzekamy :). Mamy piekarnię i obecnie sprzedaż nam wzrosła, bo jednak idą święta i ludzie kupują wiele produktów, chlebów na zapas. Oczywiście do naszych produktów korzystamy z najlepszej jakości mąki piekarniczej - pszennej i żytniej. Zaopatruje się w nie w młynie zbożowym producenta JAKPOL https://jakpol-ambroziak.pl/oferta/maki-piekarnicze/ w miejscowości Gołymin-Ośrodek. Ich produkty odpowiadają nam pod każdym względem, wypieki z nimi świetnie smakują, polecam.
mauri

Re: Własna firma

Post autor: mauri »

Może firma transportowa? Tak naprawdę ja zaczynałem od jednego pojazdu ciężarowego i już na tym dało się zbudować podstawy do rozbudowy firmy. Obecnie mam kilkadziesiąt takich pojazdów, co już mówi samo przez siebie. Samochody zawsze są sprawdzane, mają regularne przeglądy techniczne, a jeżeli potrzebne są do nich jakieś części, to kupujemy je online. Tak jest najszybciej i najłatwiej. Korzystamy w tym celu z usług sklepu internetowego BROMSOK TRUCKS: https://bromsok-trucks.pl/kontakt/ Oni mają konkurencyjne ceny i szeroki asortyment, produkty od nich są wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ