pomysł na biznes

Chcesz opowiedzieć o swojej działalności gospodarczej? Może jest coś, co chciałbyś wyjaśnić? Zapraszamy do tego działu.
awer

Re: pomysł na biznes

Post autor: awer »

Otworzyliśmy knajpę. Zajmujemy się gastronomią, wcześniej mieliśmy o wiele mniejszą firmę, teraz mamy pracujemy w o wiele lepszym porządniejszym miejscu. Musieliśmy kupić także nowe meble gastronomiczne, wysokiej jakości okapy, stoły, zlewy, regały, itp. mamy od producenta ALKOS https://alkos.pl/45-okapy-gastronomiczne z Będzin. Cenowo to wszystko wyszło korzystnie. Meble spełniają nasze wysokie wymagania, są ze stali nierdzewnej, idealnie nadają się zatem do pracy w kuchni, łatwo jest je utrzymać w czystości.
korj

Re: pomysł na biznes

Post autor: korj »

My mamy sklep z własnymi produktami. W zasadzie od początku naszej działalności korzystamy z usług jednego biura księgowego. Zatrudniamy biuro Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/ ... uzych-firm w Gliwicach, które specjalizuje się w prowadzeniu księgowości nie tylko małych, ale także większych firm. Mają dobre ceny, łatwo jest się z nimi dogadać, naprawdę świetnie sobie radzą. To rzetelni specjaliści, skorzystanie z ich usług było świetnym wyborem, polecam ich gorąco.
dayn

Re: pomysł na biznes

Post autor: dayn »

Wszystko zależy od tego, na czym się znacie, czym się interesujecie i na co macie budżet. My zdecydowaliśmy się otworzyć warsztat samochodowy, było to nasze marzenie od dawna i w końcu je zrealizowaliśmy. Początki były trudne, ale teraz już jest o wiele lepiej. W organizery, nosidła, czy skrzynki narzędziowe zaopatrzyliśmy się w sklepie internetowym kistenberg-sklep.pl: https://kistenberg-sklep.pl/produkty/nosidla,2,278400 Sklep jest godny polecenia, produkty tego producenta są tak stworzony, by jak najbardziej ułatwić prace w warsztacie, by był w nim jak największy porządek, są one dostępne w atrakcyjnych cenach.
jelonek

Re: pomysł na biznes

Post autor: jelonek »

Pomysłów na biznes można mieć wiele. Jednak czy biznes się uda trzeba spróbować żeby się przekonać. Jedno jest pewne, że warto w swoi biznesie zastosować nowoczesne rozwiązania żeby nie pozostać daleko w tyle za konkurencją. Śmiało można powiedzieć, że nowoczesne technologie już na dobre rozgościły się w naszym życiu. W biznesach też chętnie korzysta się z tego typu rozwiązań. Mnie interesowało coś, co usprawni funkcjonowanie w dziale call center . Jak się okazało tutaj doskonale sprawdza się Bot rozmowa . To inteligentna automatyczna sekretarka która stworzona została do wykonywania oraz odbierania połączeń telefonicznych w celu realizacji konkretnych procesów w konkretnych branżach.
ODPOWIEDZ