pomysł na biznes

Chcesz opowiedzieć o swojej działalności gospodarczej? Może jest coś, co chciałbyś wyjaśnić? Zapraszamy do tego działu.
awer

Re: pomysł na biznes

Post autor: awer »

Otworzyliśmy knajpę. Zajmujemy się gastronomią, wcześniej mieliśmy o wiele mniejszą firmę, teraz mamy pracujemy w o wiele lepszym porządniejszym miejscu. Musieliśmy kupić także nowe meble gastronomiczne, wysokiej jakości okapy, stoły, zlewy, regały, itp. mamy od producenta ALKOS https://alkos.pl/45-okapy-gastronomiczne z Będzin. Cenowo to wszystko wyszło korzystnie. Meble spełniają nasze wysokie wymagania, są ze stali nierdzewnej, idealnie nadają się zatem do pracy w kuchni, łatwo jest je utrzymać w czystości.
korj

Re: pomysł na biznes

Post autor: korj »

My mamy sklep z własnymi produktami. W zasadzie od początku naszej działalności korzystamy z usług jednego biura księgowego. Zatrudniamy biuro Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/ ... uzych-firm w Gliwicach, które specjalizuje się w prowadzeniu księgowości nie tylko małych, ale także większych firm. Mają dobre ceny, łatwo jest się z nimi dogadać, naprawdę świetnie sobie radzą. To rzetelni specjaliści, skorzystanie z ich usług było świetnym wyborem, polecam ich gorąco.
dayn

Re: pomysł na biznes

Post autor: dayn »

Wszystko zależy od tego, na czym się znacie, czym się interesujecie i na co macie budżet. My zdecydowaliśmy się otworzyć warsztat samochodowy, było to nasze marzenie od dawna i w końcu je zrealizowaliśmy. Początki były trudne, ale teraz już jest o wiele lepiej. W organizery, nosidła, czy skrzynki narzędziowe zaopatrzyliśmy się w sklepie internetowym kistenberg-sklep.pl: https://kistenberg-sklep.pl/produkty/nosidla,2,278400 Sklep jest godny polecenia, produkty tego producenta są tak stworzony, by jak najbardziej ułatwić prace w warsztacie, by był w nim jak największy porządek, są one dostępne w atrakcyjnych cenach.
jelonek

Re: pomysł na biznes

Post autor: jelonek »

Pomysłów na biznes można mieć wiele. Jednak czy biznes się uda trzeba spróbować żeby się przekonać. Jedno jest pewne, że warto w swoi biznesie zastosować nowoczesne rozwiązania żeby nie pozostać daleko w tyle za konkurencją. Śmiało można powiedzieć, że nowoczesne technologie już na dobre rozgościły się w naszym życiu. W biznesach też chętnie korzysta się z tego typu rozwiązań. Mnie interesowało coś, co usprawni funkcjonowanie w dziale call center . Jak się okazało tutaj doskonale sprawdza się Bot rozmowa . To inteligentna automatyczna sekretarka która stworzona została do wykonywania oraz odbierania połączeń telefonicznych w celu realizacji konkretnych procesów w konkretnych branżach.
Mikołaj

Re: pomysł na biznes

Post autor: Mikołaj »

Każdy z nas szuka idealnego pomysłu na prowadzenie biznesu tylko nie ma jednoznacznej odpowiedzi co będzie najlepsze. Wszystko zależy od tego jakie fundusze mamy na start oraz jaka branża nas najbardziej interesuje. Patrząc na tendencje rynkowe to zawsze w przemyśle znajdziemy najlepiej płatne zlecenia. Oczywiście jest też druga strona tego medalu, musimy oferować usługi jak najwyższej jakości. Najlepszym tego przykładem są zlecenia na budowę instalacja z wykorzystaniem takich elementów jak nasadki izolacyjne - https://www.zamac.pl/ Tam nie ma miejsca na najdrobniejszą pomyłkę ze względu na parametry pracy. Dlatego też warto jest prowadzić wyspecjalizowaną działalność ponieważ zawsze znajdą się jakieś prace.
Franek

Re: pomysł na biznes

Post autor: Franek »

Trzeba też jeszcze poruszyć temat tego jakie podejście powinniśmy mieć prowadząc własny biznes. Budowanie relacji jest bardzo ważne, a takie okazje jak Wielkanoc są świetnym do tego momentem. Inwestycja w kartki wielkanocne z logo - https://nana.com.pl/k334,poligrafia-kar ... kanoc.html to przeciez mały koszt, a rezultat jaki osiągniemy będzie ogromny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić jakiś upominek.
asme88

Re: pomysł na biznes

Post autor: asme88 »

Jak chodzi o mnie, to poszłam w kierunku biznesu przemysłowego - spożywczego. Właśnie jestem na etapie zakupu sprzętów, typu urządzenia pakujące - bo bez tego ani rusz. A znalazłam idealne propozycje w tym kierunku u firmy ISHIDA - także planuję do nich się zgłosić.
lalitaa

Re: pomysł na biznes

Post autor: lalitaa »

Jak myślicie, czy warto jest bawić się w ratowanie przedsiębiorstwa za wszelką cenę, czy jednak korzystniejsza będzie restrukturyzacja ? Nie miałam do czynienia z tym zjawiskiem nigdy, polecono mi je przez osoby trzecie , ale widzę w tym światełko w tunelu. To nie jest jeszcze upadłość, a może w ten sposób po prostu uda mi się poratować?
shirra

Re: pomysł na biznes

Post autor: shirra »

Jak chcecie bardziej zautomatyzować swój magazyn to w tym kierunku możecie się zgłosić do firmy https://mpltechma.pl/ .Ich produkty zawsze dopasowywane są do potrzeb, funkcjonalności oraz wydajności danej firmy.. Także warto się u nich rozglądnąć i wybrać najlepsze rozwiązania dla siebie.
salamandiks4

Re: pomysł na biznes

Post autor: salamandiks4 »

Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się porządkowaniem danych biznesowych, to polecam Wam sprawdzić stronę https://qbico.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę firmy Qbico. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
alisiaa

Re: pomysł na biznes

Post autor: alisiaa »

Dzisiaj sporo osób decyduje się też na otwarcie swojego sklepu internetowego - i super. Na pewno jednak się wam przyda wsparcie... Dlatego jak chodzi o wdrążenia, typu software house białystok, magento itp. To warto tutaj postawić na firmę Aurora Creation.
brateczka

Re: pomysł na biznes

Post autor: brateczka »

Potrzebuję kilku wózków, które pozwolą nam na transport małych przesyłek, tak, by nie obciążać pracowników, tym bardziej że wielu z nich jest schorowanych. I jak na razie sprawdzam sobie coś takiego https://inter-technik.pl/pl/c/Wozki-na- ... ki-Euro/43 i mam wrażenie, ze to będzie dobrym planem. W końcu są one małe i komfortowe. Zgodzicie się ze mną?
mirandaa

Re: pomysł na biznes

Post autor: mirandaa »

Chciałabym sprawdzić, ile warta, według orzeczników i rzeczoznawców, jest moja firma. Wiem, że powinnam iść tam, gdzie po prostu będzie na to przestrzeń, dlatego chcę dopytać, czy na przykład tutaj https://projnorm.pl/oferta/wycena-przedsiebiorstw/ można śmiało uderzyć z tematem? Nie jest to dla mnie trudne poszukać jeszcze inne firmy, ale ta budzi zaufanie.
mimozaa

Re: pomysł na biznes

Post autor: mimozaa »

Od jakiegoś czasu bardzo się rozwijam, jeśli chodzi o temat działalności, ale też zastanawiam się, czy powinnam iść bardziej w technologię IT. I mam nadzieję, że wy mi o tym opowiecie, bo jednak kluczowym rozwiązaniem jest tak naprawdę szukanie tego, co nas wzniesie jeszcze wyżej. I jak na razie to sprawdzam tę https://www.thinq.pl/ firmę, wiecie coś o o nich?
ODPOWIEDZ