Konflikty w zespole

Chcesz opowiedzieć o swojej działalności gospodarczej? Może jest coś, co chciałbyś wyjaśnić? Zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
sydoniusz-60
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 2:46

Konflikty w zespole

Post autor: sydoniusz-60 »

Mam pewien kłopot w zespole, są jakieś niesnaski, problemy, konflikty. Nie wiem jak to rozwiązać, bo próbowałem już naprawdę niemal wszystkiego. Macie jakieś pomysły na taką sytuację? Może jakieś gry terenowe, które zmuszą ich do współpracy na innym polu niż sytuacja zawodowa? No nie wiem, może macie jeszcze jakieś inne pomysły. Podzielicie się nimi?
Agata

Re: Konflikty w zespole

Post autor: Agata »

W firmie zawsze mogą być tego typu problemy, a zazwyczaj bierze się to z jednego błędu. Brak inwestycji w oprogramowania do zgłaszania w pełni anonimowo wszystkich zachowań jakie mogą być potencjalnie szkodliwe, to największa bolączka naszych firm. Dlatego szukanie oszczędności w tym zakresie z pewnością nie poprawi sytuacji w dłuższej perspektywie, a tym bardziej nie będzie zapobiegawcze. Warto dowiedzieć się o tym jak brzmi ustawa o ochronie sygnalistów - https://whiblo.pl/blog/poznalismy-6-pro ... gnalistow/ ponieważ to bardzo cenne jednostki w każdej firmie, a także miejscu publicznym.
ODPOWIEDZ