Jak przygotowac sklep internetowy na świąteczne zakupy?

Chcesz opowiedzieć o swojej działalności gospodarczej? Może jest coś, co chciałbyś wyjaśnić? Zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
Roman99
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 19:02

Jak przygotowac sklep internetowy na świąteczne zakupy?

Post autor: Roman99 »

Czy wdrażacie jakieś specjalne procedury, które mają za zdanie ułatwić przepływ zamówień, nie obciążając serwisu na szczyt przedświątecznych zakupów? Osobiście obawiam się, że awaryjności struktury mojego sklepu... Dodatkowa przeszkoda to cyberprzestępczość. Czy macie na to jakieś swoje rozwiązania?
małwa

Re: Jak przygotowac sklep internetowy na świąteczne zakupy?

Post autor: małwa »

Roman99 pisze: 01 lis 2021, 22:24 Czy wdrażacie jakieś specjalne procedury, które mają za zdanie ułatwić przepływ zamówień, nie obciążając serwisu na szczyt przedświątecznych zakupów? Osobiście obawiam się, że awaryjności struktury mojego sklepu... Dodatkowa przeszkoda to cyberprzestępczość. Czy macie na to jakieś swoje rozwiązania?
Na pewno są jakieś procedury, które pozwolą sklepowi na przygotowanie się. Ja ich nie znam niestety, ale spore zakupy to sklepowe harakiri, dlatego naprawdę lepiej wiedzieć, co robić. Ja sprawdzam ogólnie [url=https://homeparkjanki.pl/sklepy/atlas-studio]atlas studio[.url] , ale lokalnie. Nie lubię zakupów sieci, bo czasem można pożałować zakupów.
ODPOWIEDZ