Psycholog

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Ciekawostki, newsy, problemy i inne tematy, które aktualnie nas interesują.
rajdecka

Psycholog

Post autor: rajdecka »

Szukasz miejsca, gdzie możesz znaleźć wsparcie i profesjonalną pomoc? Polecam Centrum Terapii Promitis https://centrum-terapii.pl/ ! Ich podejście do klienta jest wyjątkowe, a terapeuci naprawdę angażują się w rozwiązanie problemów.
majkaa

Re: Psycholog

Post autor: majkaa »

Mnie też interesuje sprawdzony psycholog Tczew, który może mi pomóc unormalizować swoje życie. Wiecie chodzi mi o to, że chcę wrócić na swoje tory i zacząć funkcjonować. A mam problem po traumie, którą jakiś czas temu przeżyłam i bez specjalisty sobie nie poradzę. Kogo zatem polecacie?
renee

Re: Psycholog

Post autor: renee »

Niedawno straciliśmy ważną osobę w naszym życiu, niestety nie możemy ułożyć sobie życia po tej stracie, wydaje mi się, że rozbija to naszą rodzinę. Czy w https://artementis.pl/psychoterapia/ otrzymamy wsparcie naszej rodziny? Ktoś z was był w takiej sytuacji? Mam nadzieję, że uda nam się skorzystać z takiej psychoterapii.
Majkar

Re: Psycholog

Post autor: Majkar »

Dzień dobry wszystkim! Pragnę podzielić się z Wami niezwykłym miejscem, które w ostatnim czasie odnalazłem, a dokładniej: https://instytutduszy.pl/ ! Instytut Duszy to unikalne centrum, które proponuje szeroki wachlarz usług powiązanych z duchowym rozwojem oraz samopoznaniem. Jeżeli interesują Was zagadnienia takie jak hipnoza, ezoteryka, czy reinkarnacja, to koniecznie powinniście sprawdzić ich ofertę, która obejmuje m.in. terapie jak i również sesje online. Nie zwlekajcie dłużej, odwiedźcie ich witrynę i sprawdźcie, jak możecie rozpocząć swą podróż ku lepszemu zrozumieniu siebie oraz otaczającego Was świata.
ODPOWIEDZ