Polecane firmy czyszczące

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Ciekawostki, newsy, problemy i inne tematy, które aktualnie nas interesują.
Irenka

Polecane firmy czyszczące

Post autor: Irenka »

Hejka!

Co powiecie, abyśmy zbudowali listę polecanych firm czyszczących? Chodzi mi głównie o firmy, które świadczą takie usługi jak pranie dywanów, czy czyszczenie powierzchni tapicerowanych, np. sof, krzeseł, narożników.

Nie znalazłam na tym forum takiej listy, a uważam, że warto wyróżnić firmy które starają dla nas. Poza tym jak przeprowadzimy się, to zawsze można skorzystać od razu z usług kogoś sprawdzonego :)

Ja chciałam wyróżnić firmę Klawe Pranie. Reklamują się, że świadczą profesjonalne pranie dywanów w Gliwicach i muszę przyznać, że tak też jest w rzeczywistości. Jestem zachwycona ich działaniem, stąd też znaleźli się w moim wpisie.

A Wy kogo polecacie?
Jolanta

Re: Polecane firmy czyszczące

Post autor: Jolanta »

Irenko, podobnie reklamuje się firma Nodwig. Mają hasło: Zleć profesjonalne pranie dywanów w Krakowie specjalistom! Skusiłam się, głównie przez ceny. Są znacznie niższe niż u ich konkurentów. Opłacało się zaryzykować. Przyjechał do mnie pan o imieniu Gwidon - mega sympatyczny. Wyczyścił pięknie oba dywany. Okazało się, że też świadczy czyszczenie tapicerki materiałowej, więc zleciłam mu od razu wyczyszczenie narożnika w salonie. Poradził sobie z nim równie znakomicie co z dywanami. Dlatego jak coś, to polecam wszystkim z Krakowa firmę Nodwig. Dają radę!
ODPOWIEDZ