Planowanie wesela

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Ciekawostki, newsy, problemy i inne tematy, które aktualnie nas interesują.
kładka

Planowanie wesela

Post autor: kładka »

Hejka, czy możecie mi powiedzieć, jak zaplanować wesele? Co jest ważne, a na co nie zwracać uwagi? Na pewno chcę plener ślubny odpowiedni przygotować, żeby zaskoczyć gości, ale i siebie. Nie wiem, co w tym takiego, że wiele par na to nie zwraca uwagi. A pamiątkowe zdjęcia to coś naprawdę cudownego.
Viola

Re: Planowanie wesela

Post autor: Viola »

Hej, chętnie dołączę się do pytania. Oczywiście większość mam już zaplanowane, ale sprawdzić nie zaszkodzi. A tak poza tym to moze ktoś będzie w stanie mi doradzić, a mianowicie jaki fotograf z okolic Kłodawy będzie najlepszy na sesję przedślubną i oczywiście na całą ceremonię? Chcemy również zorganizować sesję podczas jazdy konno, także dobrze jakby znał się trochę na koniach.

młyn kraków
Sławomir

Re: Planowanie wesela

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby, które są w trakcie przygotowań i organizowania swojego ślubu oraz wesela, to zdecydowanie mogę Wam polecić stronę, gdzie znajdziecie planer ślubny PDF . Sam z niego skorzystałem i bardzo mi to pomogło.
Aglor

Re: Planowanie wesela

Post autor: Aglor »

Hej. Niedawno odkryłem witrynę https://sale.net.pl na jakiej można znaleźć między innymi poradniki dotyczące organizacji ślubu i wesela, a także bogaty katalog sal weselnych z różnych regionów naszego kraju, razem ze obszernym opisem oraz licznymi fotografiami prezentującymi ich wygląd i przykładowe dekoracje. W związy z tym jeśli ktoś z Was planuje tego typu wydarzenie, to polecam zaznajomienie się z zawartością tej witryny internetowej.
ODPOWIEDZ